Під час нагородження учасників Ужгородської регати було встановлено власний рекорд: вперше за 7 років проведення змагань на одному плавзасобі пересувалося аж 22 учасників!

У номінації “Ноїв ковчег” заслужено здобула перемогу команда “По Тисі разом” з Мукачева. Найменшому учаснику команди всього один рік!

Назва команди не випадкова — усі вони займаються туристичним рафтингом по Тисі.

Найцікавішою учасницею судна стала… лялька-мотанка Галя. Учасники команди кажуть, що Галя не вперше бере участь у різноманітних заходах і приносить удачу.

Вперше в історії регати одна команда перемогла одразу в двох номінаціях: крім того, що “По Тисі разом” були найчисельнішою командою, вони ще й здобули перемогу у номінації “Летючий голландець” — за те, що прийшли першими.

zakarpattya.net

 • Sanator

  Дякуємо за вітання. Регата була неймовірною. Сподіваюся, що ця тенденція продовжиться і надалі. Тому в наступному році прийдеться ще більше старатися…
  Що ж до складу “Ноєвого ковчегу” то як у Ноя – з кожної тварі по парі. Із рафтингістів із 22 чоловік насправді було ЛИШЕ двоє. Всі інші – пересічні громадяни Ужгорода та Мукачево із них мамочка із дитинкою та бабуся із інвалідом. Головним стержнем все ж десятирічний досвід туристичного рафтингу, власне який і був зароджений у нас, в Закарпатті на гордій красуні Тисі. Все і почалося саме з цієї зеленої форми і синього експериментального катамарана, видовженої 6 метрової форми із двохтонною грузопідйомністю. .
  Правда історія про це мовчить 🙂
  АЛЕ. Навіть не уявляєте яка це була команда, яка воля до перемоги!!!
  І хлопчаки ромської національності – справжні рафтери, як виявилося. 🙂

 • Sanator

  Як виявилося за уточненими підрахунками насправді на нашому “Ноєвому ковчегові” було 25 чоловік, разом із “Галею” та не враховуючи біциклів 🙂
  Але хай це буде форою для наступної регати.
  (фото звіт від “По Тисі разом” готується до висвітлення)

  • Шокіна Ксенія

   Дякуємо за уточнення!)) Ви молодці! Побили рекорд усіх років))

 • Sanator

  Як виявилося за уточненими підрахунками насправді на нашому “Ноєвому ковчезі” було 25 чоловік, не рахуючи біциклів 🙂
  Але хай це буде форою для наступної регати. Сподіваємося бути не лише учасниками але й спонсорами цього неймовірно чудового дійства!

  (фотозвіт регати ►► https://goo.gl/photos/NDrvbBeKP6U5Edax5 )