Відділ боротьби зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Закарпатській області викрили факт звідництва в Ужгороді.

Учора, 2 лютого, в одному із готелів обласного центру Закарпаття працівники поліції зафіксували факт звідництва. Працівники поліції в готельному номері виявили та вилучили 3 тисячі гривень, отримані двома жінками за надання інтимних послуг.

19-річна ужгородка в соціальних мережах знаходила клієнтів собі та своїй 19-річній знайомій, уродженці Тернопільської області. За інтимні послуги дівчата брали по 1500 гривень. За фактом звідництва розпочато кримінальне провадження за ст. 302 Кримінального кодексу України, тобто створення або утримання місць розпусти. Таке правопорушення карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до двох років. На тернополянку складено протокол за ст. 181-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, тобто заняття проституцією. Такі дії тягнуть за собою попередження або накладення штрафу від п’яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, відділ комунікації поліції Закарпатської області.