Аби був результат – роботу треба планувати заздалегідь. Саме на цьому акцентували депутати Свалявської райради, обговорюючи днями на спільній зустрічі двох фракцій плани на майбутнє.

Йдеться про те, що вчора, 2 лютого, відбулася зустріч депутатів Свалявської районної ради від БПП «Солідарність» та від партії «Відродження», на якій представники обох політичних сил підвели підсумки роботи в раді за минулий рік та визначили завдання на перспективу. Зокрема, під час зустрічі прозвучало, що спільно з керівниками місцевих органів влади у минулому році вдалося реалізувати низку завдань, спрямованих на розвиток соціальної сфери району (див. ФОТОЗВІТ).

Під час зустрічі депутат Свалявської райради від партії “Відродження” Микола Сацик запропонував акцентувати цьогоріч на запровадженні енергоефективних заходів у закладах соціальної сфери району: «Ми надзвичайно багато зробили в поліклініці впродовж минулого року – провели ремонти, закупили  обладнання. Пропоную замінити ще вікна – і головна районна поліклініка буде повністю оновленою. За допомогою ж запроваджених енергоефективних заходів ми зможемо економити гроші, які в свою чергу теж можна буде спрямовувати на медикаменти чи інші потреби закладу».

Зі слів депутата, він готуватиме подання на керівництво району з проханням розглянути його пропозицію і включити її до проектів на фінансування впродовж поточного року.

Читайте також: Відремонтовані школи, нове медобладнання, оновлена лікарня: що вдалося зробити на Свалявщині