Заробляти сьогодні  легко та важко водночас. Діти з дитинства будують бізнес-плани, зі школи вчаться правильно витрачати кошти і цінувати зароблене. Економіка сучасності побудована на постійному пошуку та вдосконаленні. Навіть творчі професії стали на коліщатка економічного потяга, у якому все продається на ходу – картини, ідеї, постановки, сценарії, фотографії.

До речі, про останнє. Мистецтво фотографії в останні роки велетенськими кроками рухається по планеті. Фотографи-митці, професіонали та любителі бачать світ дивовижним і підкорюють своїми знімками наші серця. Ми можемо бачити їх роботи на виставках, в журналах та газетах, в мережі Інтернет. І тут відбувається найдивовижніше: фотографія звичайної людини, яку ніхто не знає, може облетіти увесь світ, а, можливо, і принести своєму автору гарний дохід. Яким чином, запитаєте ви? Кілька десятків років уже існують фотобанки, які є посередниками між фотографом та покупцем.

Такий сайт допоможе відкрити нове джерело доходу для фотографів – як професіоналів, так і просто тих, хто має цифрову камеру. Якщо ви фотограф або любитель, то маєте можливість заробити хороші гроші, продаючи  роботу у Фотобанк. Звичайно, з продажу однієї фотографії ви не розживетесь, але якщо докласти зусиль, трохи часу й творчості, то все може вийти.

Стокова фотографія – це малюнок на конкретну тему, що має комерційну цінність, передає певну ідею або ж сам є джерелом ідей.

Щодня у світі створюють неймовірну кількість проектів, які мають бути проілюстровані якісними знімками. Це реклама, дизайн, оформлення веб-сайтів та презентацій, поліграфія – журнали, газети, книги, календарі, плакати, буклети, флаєри. І саме фотобанки на сьогодні є основним джерелом ілюстрацій для всього цього.

Світовий попит на зображення з кожним роком збільшується. Все більше видавництв та студій вирішують купувати якісні ілюстрації через Інтернет, користуючись послугами фотобанків, аніж замовляти у фотографа. А фотобанки готові надати мільйони фотографій клієнтам оперативно і за розумні гроші.

Ось один із таких сайтів. Американський. На ньому є зображення і закарпатців.  Він дуже простий у користуванні і має переклад на російську мову.   І головне – я теж там заробляю!