Це має бути насіння не випадкових, а районованих високоврожайних сортів. Саме вони позбавлять додаткових витрат і дадуть повноцінний урожай.

Багато власників ділянок намагаються закупити насіння більше. Насправді, не більше 2-3 пакетиків насіння одного сорту цілком достатньо для городу.

Багато хто запасається насінням на кілька років, що не завжди виправдано. Приміром, строк зберігання насіння огірків, гарбуза, кабачків, патисонів – 6-8 років. Капусти й томатів – 4-5 років. Гороху, квасолі, редьки – 3-6 років, моркви, буряка, ріпи, салату, шпинату, цибулі, петрушки, ревеню, кропу – 2-3 роки. Пастернаку й селери – 1-2 роки. Насіння, що залишилося від посіву, зберігають у поліетиленових мішечках.

Не забудьте, що перед посадкою необхідно перевірити якість насіння. Його потрібно кинути в солону воду (2 ст. л. солі на 1 л води). Хвилин через 5 “порожнє” спливе. Після цього – знезаражування, профілактика захворювань, загартування. Сонце – кращий санітар: після знезаражування насіння сонячними променями підвищується і прискорюється його схожість. Насіння капусти прогрівають у воді 20 хвилин, підтримуючи температуру 48-50 градусів. Насінню моркви потрібна температура 52-53 градуси. Перегрівати не можна! Потім – хвилини на 2-3 – у холодну воду. Підсушити до сипкості. Насіння помідорів і огірків 20 хвилин тримають в 1%-ому розчині марганцевокислого калію, після чого промивають у чистій воді.

Насіння моркви, петрушки, буряка, цибулі за 2 дні до посіву замочують у воді кімнатної температури, щоб вона його ледь прикривала. Корисно також замочувати на добу в розчині борної кислоти або марганцевокислого калію (0,2 г на 1 л води).

До речі, замочування насіння у сніговій, поталій воді прискорює сходи і підвищує врожайність, приміром, капусти й огірків на чверть! Перевірено. Та й розсада краще йде в ріст, якщо її поливати поталою водою.

НОРМИ ПОСІВУ НАЙПОПУЛЯРНІШИХ КУЛЬТУР З РОЗРАХУНКУ НА 10 М2:

морква й петрушка ……..4,5-6 г;

кріп на зелень ……………….25 г;

огірки ………………………….5-8 г;

кабачки й патисони ………….4 г;

редис ………………………15-20 г;

салат …………………………….3 г;

щавель ………………………..3-4 г;

буряк ……………………….16-20 г;

квасоля ………………………..106 г;

гарбуз ………………………..2,5-4 г;

цибуля-чорнушка на ріпку ..5-10 г;

цибуля-чорнушка на сівок ..50-100 г.

Поділитись