Купити якісну техніку, одяг, парфуми зі знижкою до 80 % можна і в Ужгороді. Варто лише потерпіти до чорної п’ятниці. Цього року вона припадає на 25 листопада. Журналісти видання Zakarpattya.net промоніторили ситуацію і з’ясували, які знижки пропонують деякі ужгородські магазини.

Чорна п’ятниця — п’ятниця після Дня подяки у США. З неї починається традиційний різдвяний сезон розпродажів

Black Friday або Чорна п’ятниця — розпродаж, який почали влаштовувати в Україні відносно недавно. Цього дня можна придбати різні товари з істотними знижками. Великі торговельні центри часто працюють цього дня значно довше, ніж зазвичай, аби встигнути прийняти якомога більшу кількість покупців. Деякі магазини у Європі та США починають працювати ще з опівночі.

Найбільше підтримали проведення Чорної п’ятниці магазини техніки, хоча долучилися й магазини товарів широкого вжитку та навіть аптеки.

Нещодавно відкритий в Ужгороді магазин техніки Comfy (ТЦ “Tokyo”) анонсує знижки до 80 %. Це найвигідніша пропозиція в Ужгороді. Магазин працюватиме довше, ніж зазвичай. Ціни у Comfy такі самі, як і на сайті, тож особливо нетерплячі можуть зробити замовлення через інтернет уже після опівночі.

Comfy

Ще один великий магазин техніки, якому довіряє багато ужгородців, Фокстрот теж пропонує знижки. Тут техніку та інші товари можна буде купити зі знижкою до 60%. Тут розпродажі анонсують не лише 25-го, а й 26 і 27 листопада. Фокстроти в Ужгороді знаходяться на Капушанській.

Фокстрот

Непогані знижки пропонують і у магазинах RINGOO, які спеціалізуються на продажі мобільних телефонів та аксесуарів до них. Тут ціни на товари знизять до 50 %. Тут розпродаж теж триватиме три дні: п’ятницю, суботу й неділю.

ringoo

Ельдорадо теж планує здійснити обвал цін, щоправда, на скільки, — не кажуть. Принаймні, жодної інформації про це не подають. Ельдорадо в Ужгороді є у Новій лінії та на другому поверсі Сільпо на Минайській.

Ельдорадо

Ще один магазин, що спеціалізується на гаджетах і підтримує Чорну п’ятницю, — Алло

Алло

Торгові центри теж не оминули увагою святковий розпродаж. Зокрема, знижки прогнозують Токіо та Дастор.

Магазин косметики та побутової хімії Космо про акцію анічичирк, але розсилає інформацію про акцію смсками. Тут обіцяють знижки на товари до 50 %, при чому розпродаж триватиме 2 дні.

КОСМО

Ну, і на завершення ряд інтернет-магазинів:

Модна каста   Watsons   Копійочка та  mekko

Zakarpattya.net бажає вам вдалих покупок