Мережа файних людей – нова сторіночка в житті Закарпаття

Незвична, відмінні від інших, багато в чому – особлива.

Маленький колектив Zakarpattya.net довго думав над тим, якою має бути чергова інформаційна сторінка в мережі. Відверто набридла гонитва за кількістю інформації, копіпастами та перепостами. Так, ми створюємо стрічку новин, але будемо давати на ній тільки цікаві речі – ті, які в першу чергу цікаві нам самим. Маємо на це право, чи не так?

Тому Zakarpattya.net відкрите для всіх, хто хоче висловити свою думку, позицію, бачення тієї чи іншої сторони медалі різних фактів та подій.

За допомогою експертів ми будемо аналізувати, як ті чи інші події впливають на життя нашого регіону. Чого чекати закарпатцям від зміни курсу долара, призначення нового прем’єра чи падіння метеорита в Тайзі.

Головним нашим принципом є позитивна інформація. На жаль, її надзвичайно мало в нашому суспільстві, люди більше читають кримінальні хроніки, ніж історії успіху, і ми цього не змінимо.

Проте ми дамо тим, кому цікаво, розповіді про маленьких, але Великих закарпатців, про досягнення наших людей, про унікальні стежки й дерева, про дрібний бізнес і великі інвестиції, про неординарні проекти й звичайні речі, які щодня дають роботу й надихають, про хороший приклад для наслідування і едельвейс, який розцвів не на скелях, а в долині… Для подібних речей ми створили рубрику «Спецпроекти». Чекаємо на ваші пропозиції для її наповнення.

А ще ми створюємо традиційні блоги – для тих, хто має власну неординарну думку на той чи інший факт, річ, подію. Думки, висловлені в рубриці «Блоги», передають погляди самих авторів і не конче відображають позицію редакції.

Ми не будемо публікувати інформацію, в якій хтось когось обливає брудом, обзиває, лає. Ми проти насилля, закликів до повалення режиму, сепаратизму й подібних речей. Ми – чиста сторінка, яку пропонуємо разом створювати всім інтелігентним, порядним і просто добрим людям Закарпаття.

Приєднуйтеся!

З повагою, колектив Zakarpattya.net

Контакт

Zakarpattya.net
ххх Ххххх хххххх Хх. ххххххх

+380 (50) ххх-хх-хх (main number)
+380 (67) ххх-хх-хх (fax)

Email: [email protected]

Про нас

ZAKARPATTYA.NET

МЕРЕЖА ФАЙНИХ ЛЮДЕЙ

НОВА СТОРІНОЧКА В ЖИТТІ ЗАКАРПАТТЯ

Відправте нам повідомлення!

[contact-form-7 id=”2017″ title=”Контактна форма 1″]

ОСТАННІ НОВИНИ

МРТ-діагностика світового рівня відтепер і в Ужгороді (ФОТО)

У місті Ужгороді запрацював Закарпатський діагностичний центр «Євроклінік», в якому встановлений сучасний надпровідний магнітно-резонансний томограф з індукцією магнітного поля 1,5 Тесла виробництва компанії General Electric, США. Високоточні...